Na zawsze w naszej pamięci 🖤

Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
(…) jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić…
(…) jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić.

Ks. J.Twardowski

Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Bożeny Kalitan
naszej serdecznej Koleżanki, wspaniałej Nauczycielki i Wychowawczyni,
która odeszła od nas 28.03.2024r.

Msza święta pogrzebowa odbędzie się 02.04.2024r. o godzinie 12.00 w Kościele MBWW w Kluczborku

Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego, co czujemy. Jesteśmy wstrząśnięci. Tak trudno uwierzyć, że Ciebie już nie ma, że nie zobaczymy Cię na szkolnych korytarzach wśród swoich wychowanków, że nie obdarzysz nas swoim łagodnym i spokojnym uśmiechem.
Byłaś Bożenko osobą skromną, pełną taktu i wewnętrznego ciepła.
Dziękujemy za Twoją serdeczność, za każdy gest przychylności, koleżeństwa i życzliwości. Nigdy nam nie odmawiałaś pomocy, często sama ją inicjowałaś. W piękny i szlachetny sposób byłaś sobą. Szanowałaś i ceniłaś innych.
Angażowałaś się w problemy swoich wychowanków z matczyną troską, wspomagałaś rodziców swoich podopiecznych.
Potrafiłaś wesprzeć dobrym słowem, wysłuchać, być przy drugim człowieku w smutku i radości. Nawet wtedy, kiedy sama borykałaś się z problemami zdrowotnymi.
Żyłaś skromnie, pięknie i w przyjaźni z innymi.

Dziękujemy Ci Bożenko za te wszystkie lata. Cierpienie, którego doznałaś w ostatnich miesiącach, już odeszło, pozostała radość życia wiecznego.
Będziesz żyła w naszej pamięci zawsze.

Dyrekcja PSP nr 5 z OI im. Emilii Plater w Kluczborku,
przyjaciele,