PIŁKA KOSZYKOWA IMS

W dniu 4 marca, byliśmy gospodarzami gminnych zawodów w koszykówce chłopców, w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Na naszej sali gimnastycznej gościliśmy pięć reprezentacji gminnych szkół podstawowych: PSP1, PSP2, PSP z Kuniowa, PSP2 z Bogacicy, PSP4 z Kujakowic Górnych i gospodarze PSP5.
Zawody przebiegały w bardzo miłej atmosferze, każdy z zespołów rozegrał kilka meczy i pokazał dobre umiejętności koszykarskie. Nasi chłopcy także rozegrali bardzo dobre spotkania wygrywając ze swoimi rywalami, jedynie w finale zostali pokonani przez kolegów z PSP2 w Kluczborku.
W ogólnym podsumowaniu nasi uczniowie wywalczyli II miejsce.
Gratulacje

Reprezentacja PSP 5 w składzie:
Filip Hończa, Oliwier Jaśniok, Jakub Jędrysiak – Krawczyk, Dawid Kamiński, Kacper Kocowicz, Szymon Kupidło, Adam Łabuda, Marcin Ira, Adam Ptaszek, Kacper Salwierz, Dawid Siedlarz, Adam Smoliński, Patryk Świątek

Gratulacje i zapraszam do krótkiej galerii.
M.Maciągowska , K.Kiliński