❤️ WALENTYNKI ❤️

W środę 14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii i przyjaźni.

Samorząd Uczniowski zorganizował z tej okazji kilka niespodzianek. Jedną z nich była poczta walentynkowa. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia swoim kolegom i koleżankom, wrzucali do specjalnie przygotowanej skrzynki kartki walentynkowe i serduszka, które były później rozdawane podczas zajęć lekcyjnych.

Poczta Walentynkowa nie była jedyną atrakcją. W tym dniu każdy mógł zakupić pyszną babeczkę na kiermaszu oraz zrobić sobie piękne zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance walentynkowej. Nie zabrakło też wyrazów sympatii dla Dyrekcji Szkoły i nauczycieli. Wszyscy obdarowani byli mile zaskoczeni.
Podczas Walentynek obowiązywał ubiór w kolorze czerwonym lub różowym.

Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów i nauczycieli.

Część pieniędzy ze sprzedaży babeczek przekażemy na Hospicjum św. Ojca Pio, a część na rehabilitację dla Nikodema.

Dziękujemy za Wasz udział w akcji.