Mały Olimpijczyk – Godni Podziwu Młodzi Sportowcy z Naszej Szkoły!

W Namysłowie, dnia 6 lutego 2024 roku, nasza młodzież pokazała niezwykłe zaangażowanie i ducha sportowej rywalizacji, biorąc udział w zawodach „Mały Olimpijczyk”. To wydarzenie, będące półfinałem wojewódzkim, zgromadziło młodych talenty nie tylko z naszego miasta, ale także z Olesna, Opola i oczywiście Namysłowa. Pomimo zaciekłej konkurencji i wysokiego poziomu rywalizacji, nasi zawodnicy wykazali się nieprzeciętną determinacją, walcząc do ostatniej chwili.

Nasza reprezentacja, choć minimalnie, bo tylko o pół punktu, przegrała awans do finału wojewódzkiego. Mimo to, wszyscy uczestnicy zasługują na ogromne gratulacje. Ich postawa na arenie sportowej jest godna podziwu i stanowi wzór do naśladowania dla rówieśników. Drużynę stanowili: Michał Bubel, Tymon Chatkiewicz, Piotr Dybka, Jakub Juszczak, Dawid Jóźwiak, Dawid Pushkash, Krzysztof Świętek, Mateusz Wąsiak, oraz Oskar Wieroński, opiekun Maciej Gulewicz.

Ich wysiłek i determinacja w dążeniu do celu są dowodem na to, że sport kształtuje nie tylko ciało, ale także charakter. Pomimo braku awansu do finału, nasi młodzi sportowcy wykazali, że mają serce do walki i są prawdziwymi olimpijczykami w duchu. Wielkie gratulacje za walkę i godne reprezentowanie naszej szkoły na arenach sportowych. Jesteśmy z Was dumni!

Maciej Gulewicz