GRY I ZABAWY

W dniu 11 stycznia, na hali sportowej Kampusu, odbyły się zawody gminne w Małym Olimpijczyku. Uczniowie klas czwartych i młodszych, mogli sprawdzić swoje umiejętności w ośmiu konkurencjach w formie wyścigów rzędu. Do rozgrywek gminnych zgłosiły się trzy szkoły podstawowe: PSP2, PSP5 i PSP z Bogacicy. Każdą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i chłopców, które walczyły w swoich kategoriach.
Wszystkie reprezentacje pokazały się z jak najlepszej strony. Najważniejsze, że dzieci świetnie się bawiły i do samego końca walczyły ze swoimi kolegami i koleżankami z innych szkół.
W końcowym podsumowaniu nasze zespoły wywalczyły: dziewczęta II miejsce, a chłopcy pokonali swoich rywali i zajmując I miejsce uzyskali awans do powiatu. Gratulacje dla wszystkich.

Reprezentacja dziewcząt w składzie:
Ala Cichosz, Majka Cichosz, Marysia Dybka, Liwia Kamczyk, Klaudia Kost, Amelka Kulig, Dorota Kuś, Zosia Lachowicz, Valeria Skorodumova, Lena Tandejko, Maja Wąsiak
Reprezentacja chłopców:
Michał Bubel, Tymon Chatkiewicz, Piotr Dybka, Jakub Juszczak, Dawid Juźwiak, Leon Polak, Davyd Pushkash, Świętek Krzysztof, Mateusz Wąsiak, Oskar Wieroński

W dniu 12 stycznia nasi chłopcy zmierzyli się w rozgrywkach powiatowych z kolegami z Wołczyna i Byczyny. Po zaciętej walce wywalczyli I miejsce i uzyskali awans do półfinału wojewódzkiego.

Gratulacje i powodzenia na dalszym etapie.
M. Gulewicz i M. Maciągowska

Zapraszam do pooglądania zdjęć.