SPEKTAKL BŁĘKITNY PIES i SPOTKANIE z AKTORAMI – WYCIECZKA do WROCŁAWIA kl,6C i 8A

Dnia 1grudnia 2023roku uczniowie kl.6C i 8A w Teatrze Polskim we Wrocławiu obejrzeli spektakl Błękitny Pies. To historia czwórki dzieci, z których każde na swój sposób nie odnajduje się w społeczności za sprawą swoich ułomności lub choroby. Błękitny Pies, którego spotykają na swojej drodze, pomaga im odnaleźć się i zaakceptować. Pies wprowadza dzieci w krainę baśni – wielobarwnej łąki, by tam poprzez alegoryczne do siebie postaci zamieszkujące łąkę mogły zrozumieć samych siebie, otaczający je świat i odkryć to, co sprawi, że poczują się w pełni wartościowe.

W scenicznej realizacji akcja rozgrywa się w dwóch światach: realnym i baśniowym. Obydwa światy przenikają się, stanowią jeden o drugim. Każde z dzieci odnajduje swojego bohatera na łące, dzięki któremu zacznie wierzyć w siebie, inaczej spojrzy na swój problem.

SPEKTAKL TEN UCZY WIARY W SIEBIE…
Polecamy!!!

Uczniowie kl.6Ci 8A