Dwa ognie dziewcząt

W dniu 6 listopada, na hali sportowej MKS-u, odbyły się zawody powiatowe w Dwa Ognie.

Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn: PSP 2 Kluczbork, PSP 5 Kluczbork, PSP Bogacica, PSP Wołczyn, PSP Byczyna. Dla prawie wszystkich startujących dziewcząt z każdej szkoły były to pierwsze zawody, w której mogły wystartować i reprezentować szkolne barwy. Zawody odbyły się w systemie gry „każdy z każdym”, czyli wszystkie zespoły rozegrały po cztery spotkania. Do ostatniego spotkania ważyły się wyniki końcowe. Najlepszym zespołem okazały się dziewczęta z Bogacicy, gratulacje.

Gratulacje należą się także naszym dziewczętom, pomimo tego, że w podsumowaniu końcowym zajęły piąte miejsce, walczyły rewelacyjnie godnie reprezentując PSP 5.

Reprezentacja w składzie:
Amelia Kulig, Julia Gogol, Martyna Paszek, Ala Cichosz, Zosia Lachowicz, Valeria Skorodumowa,Lena Tandejko, Myroslava Dohadkina, Klaudia Kost, Kasandra Nowak.

Zapraszam do pooglądania zdjęć.
M. Maciągowska