WYCIECZKA DO KRASIEJOWA

Dzisiaj, 23 października klasy:6a,6d,7b wybrały się wraz z wychowawcami i opiekunami na wycieczkę do Krasiejowa szlakiem dinozaurów.
Uczniowie przejechali specjalnym pociągiem tunelem czasu i przenieśli się kilka miliardów lat w przeszłość, a następnie wraz z panią przewodnik spacerowano po różnych okresach: triasu, jury czy kredy i zdobywano wiedzę na temat rozwoju świata roślin i zwierząt, a także można było zobaczyć fragmenty autentycznych wykopalisk archeologicznych ze szczątkami prawdziwych dinozaurów.
Uczestnicy wycieczki zwiedzili Park Nauki i Ewolucji Człowieka, a najciekawszym elementem tego punktu programu była wystawa czaszek. Tu było najwięcej oglądających i najwięcej pytań.
Zobaczyliśmy film w Cinema 5D, ale Krasiejów to nie tylko nauka, to także zabawa i właśnie na placu zabaw uczniowie spędzili bardzo dużo czasu, a że pogoda nam rozpieszczała to skorzystaliśmy również z parku rozrywki z karuzelami oraz z trampolin.
Była przerwa na posiłek, zakup pamiątek, ale także zbierano grzyby, których było bardzo dużo. Przepiękne dekoracje halloweenowe przeniosły uczniów w czarowny świat fantazji, wróżek i magii.
Wyjazd do Krasiejowa udał się na 100%.
Polecamy.
Uczniowie oraz panie: Urszula Baron-Gocha, Zofia Dziaczuk, Magdalena Musiał-Krupicka, Aleksandra Protter