URODZINY NASZEGO MIASTA

W dniu 3 października Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z okazji 770-lecia Kluczborka, zorganizowała zawody sportowe. Każda szkoła wystawiła sztafety złożone z uczniów od klasy czwartej do ósmej, którzy mieli do przebiegnięcia wspólnie 770 metrów. Impreza była bardzo fajnie przygotowana. Wszystkie reprezentacje, jak na prawdziwej olimpiadzie wymaszerowały na płytę boiska, wspólna rozgrzewka poprzedziła główne biegi, a po sztafetach każdy mógł zatańczyć belgijkę.
Oficjalne zakończenie to wręczenie nagród i upominków.

Nasze reprezentacje:
Amelka Kulig, Zosia Lachowicz, Ewa Baj, Liliana Łobos, Ola Mirkiewicz, Natalia Ira, Kamila Bereta, Ola Czerewko, Nina Stasiak
Oskar Wieroński, Mateusz Wąsiak, Kamil Kokot, Bartek Drewnikowski, Michał Dokupil, Karol Marcinkiewicz, Oliwier Jaśniok
Pogoda dopisała, zawodnicy dopisali, humory dopisały, trzy razy TAK. Gratulacje dla uczniów z wszystkich szkół, a dla Kluczborka wszystkiego najlepszego z okazji 770 urodzin.

Zapraszam do pooglądania zdjęć.
M. Maciągowska