SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 29 września na terenie naszego parku odbyły się zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych. Przybyła liczna grupa uczniów ze szkół gminnych.
Oczywiście nie zabrakło też naszych reprezentantów. Nasza szkoła wystawiła cztery sztafety dziewcząt i chłopców, w dwóch kategoriach Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Wszystkie drużyny pobiegły rewelacyjnie, zostawiają serducho na trasie. Wywalczyły dla szkoły dwa drugie miejsca, jedno pierwsze i jedno czwartej. Wszystkim należą się ogromne brawa.

Uczniowie reprezentujący PSP 5:
Klasy VI
Dziewczęta: Natalia Ira, Aleksandra Mirkiewicz, Oliwia Bar, Aleksandra Miśta, Sandra Kost, Kamila Bereta
Chłopcy: Michał Dokupil, Bartek Mokrzycki, Jakub Begar, Jakub Adamski, Adam Placek, Wojciech Karpiński

Klasy VII
Dziewczęta: Milena Bielas, Roksana Gasińska, Alicja Matysiak, , Nina Stasiak, Oliwia Janas, Aleksandra Czerewko
Chłopcy: Jakub Lisiak, Kacper Kokot, Oliwier Jaśniok, Adam Ptaszek, Wojtek Kurpet, Bartek Rudaniecki

Gratulacje dla wszystkich. M. Maciągowska
Zapraszam do pooglądania zdjęć.