Event Charytatywny pn. „Dzień Pieczonego Ziemniaka”

Zapraszamy na Event Charytatywny pn. „Dzień Pieczonego Ziemniaka”,
który odbędzie się w dniu 30.09.2023 o godz. 16.00

„Dzień Pieczonego Ziemniaka” to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będziemy mogli spotkać się przy ognisku na skwerze zielonym za Centrum Kultury w Kluczborku aby pomóc w zbiórce pieniędzy na Iwonę Glazer, która od wielu lat choruje na kifoskoliozę piersiowo-lędźwiową dużego stopnia. Chorobę, która sprawie, że poruszanie się i wykonywanie codziennych czynności sprawia Iwonie ogromny kłopot. Nie mówiąc o oddychaniu… Dziś wymaga całodobowej tlenoterapii.

Niebywała atmosfera przy ognisku, połączona z ciepłym brzmieniem gitary i dobrocią serca. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, pieczonych kiełbasek i ziemniaczków. Zaprezentuje się Mariusz Buczek – nasz lokalny artysty, którego chyba już nikomu nie trzeba przedstawiać oraz wyjątkowy zespołu Trupięgi. Jak mówią o sobie… „Poezję interpretujemy na swój indywidualny i niepowtarzalny sposób, czasami na przekór, czasami wprost. Nasze koncerty to nie tylko muzyka, to intymne spotkanie z poezją leśmianowskich wierszy w naszej interpretacji, do której wykorzystujemy nie tylko muzykę, słowa, śpiew, ale także plastyczność naszych ciał…”

Warto pomagać! Dobro wraca! Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, pieczonych kiełbasek i ziemniaczków oraz oczywiście dobrej muzyki.

www.siepomaga.pl/iwona-glazer