Plebiscyt podsumowujący wyniki szkół gminnych

W dniu 15 czerwca w Kinie Bajka, odbył się Plebiscyt podsumowujący wyniki szkół gminnych w nauce i sporcie w roku szkolnym 2022 – 2023.
Na scenie wystąpili finaliści i laureaci konkursów przedmiotowych, w gronie których nie zabrakło naszych uczniów, byli to:
Jakub Jakubczyk z matematyki, fizyki, chemii, Dawid Tylek z języka angielskiego,
Karol Piasta z języka angielskiego,
Tobiasz Werner z geografii.
Gratulacje.

W XXIV plebiscycie na najlepszą usportowioną szkołę Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z oddziałami integracyjnymi w tym roku wywalczyła I miejsce.
W dziesiątce najlepszych sportowców w gminie nie zabrakło naszych uczennic:
II m Weronika Fartuszyńska,
III m Emilia Pianka,
V m Oliwia Janas,
VII m Ola Czerewko.
W plebiscycie na najlepszych sportowców, jest miejsce na konkurencje nie objęte kalendarzem imprez ustalonych przez SZS. W tej kategorii nie zabrakło, także uczniów naszej szkoły, są to:
Martyna Mączka, Liliana Łobos, Jakub Rojowski, cała trójka trenuje karate tradycyjne.

Punktem kulminacyjnym, było odebranie przez dyrektora Marka Tobiasza nagrody za osiągnięcie III miejsca w nauce oraz Pucharu za I miejsce w sporcie.
Wszystkim uczniom i nauczycielom gratuluję osiągniętych wyników i powodzenia w nowym roku szkolnym.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć
M.Maciągowska