DZIEŃ DZIECKA

Miesiąc czerwiec jak co roku rozpoczynamy świętowaniem czyli Dniem Dziecka. Miesiąc ten jest też przedsmakiem wyczekiwanych przez wszystkich wakacji. Myślicie dzieciaki o ocenach aby świadectwa były jak najlepsze, a z tyłu głowy WAKACJE.
Dzień I czerwca był dniem sympatycznym. Pogoda dopisała , a przygotowane przez nas atrakcje sportowe też na pewno się podobały. Klasy III i IV miały turniej piłkarski zorganizowany przez klasę IV b. Maluchy mogły się sprawdzić na torze przeszkód oraz w różnych konkurencjach sprawnościowych . Podsumowaniem była godzinna Zummba na sali gimnastycznej, byliście rewelacyjni. Bardzo dziękujemy prowadzącej Oli Kwiecień.
Dla nieco starszych dzieci, przygotowane były WYŚCIGI NA WESOŁO. Zgłosiła się mało liczna grupa odważnych i superancko się bawiła.
Jeszcze raz nauczyciele wychowania fizycznego składają Wam najlepsze życzenia z okazji odbytego już waszego święta, ale też życzymy Wam jak najlepszych ocen a przede wszystkim wspaniałych , wesołych, bezpiecznych WAKACJI.
Do życzeń dołączam zdjęcia i filmiki, które niech będą zachętą do spędzania wakacyjnego wolnego czasu na sportowo. Nauczyciele WF.