770 LAT KLUCZBORKA

Pan Krzysztof Adamski razem ze swoim synem Kubą przygotowali prezentację o Kluczborku, z uwzględnieniem tradycji, zabytków, znanych osobistości z tego rejonu i przedstawili ją uczniom z klasy językowej 5B.
Punktem kulminacyjnym tego wydarzenia był quiz na temat wiedzy o Kluczborku również opracowany w gronie rodzinnym przez Kubę wraz ze swoim tatą. W quizie wzięło udział 25 uczniów z klasy 5B. Muszę przyznać że pytania nie należały do łatwych, trzeba było wykazać się dobra pamięcią i oczywiście wiedzą w tematyce Kluczborka. Trzy osoby z klasy odniosły ogromny sukces w tym quizie, stając się znawcami w temacie Kluczborka. W tym zacnym gronie znalazła się Emilia Kukuła, Patrycja Zaręba oraz Ola Miśta, które otrzymały główne nagrody oraz gratulacje ze strony dyrektora szkoły. Gratulujemy! Nagrody pocieszenia za zaagnażowanie i zdrową rywalizację otrzymali wszyscy uczestnicy z klasy 5b. Były to śliczne magnesy przedstawiające rynek w Kluczborku.

zapraszamy na krótka fotorelację 🙂

Mariola Sobecka-Drozda