CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

W dniu 22 maja na boisku lekkoatletycznym PSP nr 2 w Kluczborku, odbyły się zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym, w kategorii Igrzyska Dzieci.

Czwórbój jest dyscypliną drużynową, w której startujący mają do pokonania cztery konkurencje: bieg na 60 metrów, skok w dal z rozbiegu, rzut piłeczką palantową i ostatnią konkurencją jest bieg długodystansowy, dla dziewcząt 600, dla chłopców 1000 metrów. Suma punktów z wszystkich konkurencji, po podsumowaniu wszystkich startujących daję wynik końcowy.

Wynik końcowy naszych drużyn to I miejsce dziewcząt i II m chłopców.
Gratulacje.

Naszą szkołę PSP 5 w Kluczborku reprezentowały drużyny w składach:

Dziewczęta:
Natalia Ira, Aleksandra Czerewko, Oliwia Janas, Nina Stasiak, Aleksandra Kondracka, Sandra Kost, Kamila Bereta

Chłopcy:
Mateusz Sobczak, Szymon Kupidło, Adam Ptaszek, Wojciech Kurpet, Kacper Kokot, Kacper Salwierz, Bartosz Rudaniecki

Gratuluję wspaniałej rywalizacji.
M. Maciągowska

Zapraszam do pooglądania zdjęć.