FINAŁ WOJEWÓDZKI O PUCHAR TYMBARKU


W dniu 9 maja, z grupą naszych uczniów udaliśmy się do Brzegu. Nie była to wycieczka krajoznawcza, ale bardzo fajny Turniej piłkarski. Organizatorem XXIII edycji Turnieju Piłkarskiego o Puchar Tymbarku był PZPN. W Brzegu w dniach 8 – 9 maja, odbył się Finał Województwa Opolskiego, w kategoriach U-8 i U-12 dziewcząt i chłopców, w którym w dniu naszego przybycia stawiło się 32 drużyny, w dniu wcześniejszym tyle samo. Wszystkie drużyny były przygotowane. Na ośmiu boiskach równocześnie rozgrywały się mecze w grupach, gdzie się nie spojrzało, było kolorowo od koszulek reprezentacyjnych.
Poziom gry stał na bardzo wysokim poziomie, nasi uczniowie pokazali bardzo dobrą grę, ale niestety rywale byli bardzo mocni. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy rozegrali po trzy spotkania, gdzie zostawili serducho na boisku, ale nie udało im się dostać do głównego finału. Pomimo to, bawiliśmy się świetnie, nasze drużyny zdobyły nowe doświadczenia, a udział w całej imprezie można uznać za awans. Wszystkim należą się gratulacje.

Reprezentacja dziewcząt w składzie:
Natalia Ira, Maja Świderska, Tatiana Prusak, Aleksandra Miśta, Aleksandra Mirkiewicz, Blanka Zajdel, Emilia Kukuła, Marianna Czernik, Wiktoria Juźwiak, Emila Kupzok
Reprezentacja chłopców w składzie:
Jakub Begar, Jakub Adamski, Dawid Barut, Karol Marciniszyn, Bartosz Mokrzycki, Mikołaj Gocha, Krzysztof Woś, Jakub Juszczak, Adam Placek, Paweł Choiński.

Gratulacje dla wszystkich uczniów. M. Maciągowska, M. Gulewicz.

Zapraszam do pooglądania zdjęć.