Wycieczka do Wrocławia

27 kwietnia klasa 5c oraz 5b wraz z wychowawcami i opiekunami uczestniczyły w wycieczce szkolnej do Wrocławia.
Uczestnicy wycieczki mieli okazję wcielić się w rolę detektywów historii i podążając śladami krasnali poznawali zabytki oraz historie Wrocławia.
Kolejną z atrakcji był Mostek Pokutnic [Czarownic] z bogatą legendą, mieszczący się na piątej kondygnacji na wysokości 45 metrów. Do pokonania była nielada ilość schodów, ale było warto. Panorama Wrocławia z tej wysokości zrobiła wrażenie na każdym uczestniku wycieczki.
Na koniec wizyty we Wrocławiu było trochę magii i niesamowitych eksperymentów w Muzeum Iluzji. Każdy z uczniów mógł być magikiem który tworzy nową rzeczywistość. Wizyta w tym miejscu byla niesamowitą rozrywką dla małych i dużych.
Już nie możemy się doczekać kolejnej wycieczki!
Uczniowie z klasy 5c oraz 5b