Sztafety pływackie

W dniu 5 kwietnia na kluczborskiej krytej pływalni, odbyły się zawody powiatowe w sztafetach pływackich. W kategorii Igrzyska Dzieci starty odbyły się na dystansie 6 x 25 metrów, w kategorii Igrzyska Młodzieży na dystansie 6 x 50 metrów.

Nasza szkoła wystawiła trzy sztafety, dwie w grupie młodszej, gdzie startowały dziewczęta i chłopcy i jedną w grupie starszej dziewczęta. Wszystkie sztafety wywalczyły I miejsca i tym samym awans do finału wojewódzkiego w Kędzierzynie.
Gratulacje.

Reprezentacja chłopców:
Kacper Kokot, Michał Chałupka, Kamil Kokot, Mikołaj Konstanciuk, Nataniel Jakimowicz, Michał Bubel, Leon Polak
Reprezentacja dziewcząt młodszych:
Aleksandra Czerewko, Maja Kropacz, Emilia Pianka, Malwina Wnęk, Oliwia Janas, Hanna Lachowicz
Reprezentacja dziewcząt starszych:
Maja Rubin, Emilia Pawlicka, Milena Moskal, Kaja Grobelna, Diana Reszka, Lena Szydlik, Weronika Fartuszyńska

Gratulujemy awansu i powodzenia w finałach.
M. Maciągowska, K. Kiliński