MINI PIŁKA SIATKOWA

W dniu 25 stycznia na sali gimnastycznej PSP2 odbyły się zawody powiatowe w mini piłce siatkowej czwórek. Przybyły reprezentacje dziewcząt i chłopców z trzech szkół: PSP Bogacica, PSP5 Kluczbork i gospodarze PSP2. Rywalizujący ze sobą uczniowie wszystkich szkół pokazali bardzo fajną siatkówkę, ale jak to w sporcie bywa musi ktoś zwyciężyć. W ogólnym podsumowaniu nasi uczniowie wywalczyli III miejsce, dziewczętom brakło odrobiny szczęścia i zawody ukończyły na II miejscu.

Reprezentacja dziewcząt PSP 5 w składzie:
Milena Bielas, Roksana Gasińska , Alicja Matysiak, Tatiana Prusak, Martyna Idczak, Natalia Ira, Aleksandra Kondracka, Blanka Grala, Nicola Pidperyhora

Reprezentacja chłopców w składzie
Wojciech Kurpet, Bartosz Ciesielski, Antoni Gorzelak, Marcin Ira, Wojciech Karpiński, Szymon Kupidło, Kacper Salwierz, Patryk Świątek, Jakub Lisiak, Mateusz Sobczak

Obu reprezentacją należą się gratulacje. M.Gulewicz, M.Maciągowska