Paczka dla seniora

W ramach akcji pod hasłem Paczka dla Seniora uczniowie każdej klasy wspólnie przygotowali paczkę.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły naszą akcję: uczniom, ich rodzicom oraz innym członkom rodziny, jak również gronu pedagogicznemu. Wszystkim winni jesteśmy wdzięczność i wielkie uznanie za podjęty wysiłek, poświęcony czas i zaangażowanie w naszą akcję, bowiem przekroczyły one nasze najśmielsze oczekiwania! Ogromna chęć pomocy, widoczna we wszelkich Waszych działaniach, jednoznacznie dowodzi, że nie jest Wam obojętny los żadnego człowieka.

Zdecydowanie można powiedzieć, że Wasza pomoc zawsze jest doceniana przez pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej – ludzi starszych, schorowanych, często samotnych.
Pomoc otrzymana dzięki zaangażowaniu w naszą akcję tak wielu osób wywołuje uśmiech na twarzy i wdzięczność dla darczyńców w sercu seniorów.

Warto zauważyć, że akcja Paczka dla Seniora wpisuje się w trwającą od 6 lat współpracę wolontariuszy naszej szkoły z kluczborskim Domem Pomocy Społecznej. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, nie odwiedzaliśmy naszych seniorów ze względu na trwający obecnie okres zachorowań. Tym bardziej cieszy, że chęć pomocy, dawania radości starszym i schorowanym osobom wśród członków społeczności naszej szkoły wcale nie zmalała.

Aleksandra Protter