ZŁOTA PSZCZOŁA

Po trzyletniej przerwie, którą narzuciła nam panująca pandemia, wrócił do szkoły turniej klas III o Złotą Pszczołę. W dniu 22 listopada na sali gimnastycznej uczniowie klas trzecich przystąpili do rywalizacji o Puchar Złotej Pszczoły. Dzieci startowały w kilku konkurencjach, odbywających się formie wyścigów rzędów. Walka między klasami była zawzięta i trwała do ostatniej chwili. W ogólnym podsumowaniu Puchar Złotej Pszczoły wywalczyła klasa III C. Gratulacje.
Gratulacje należą się także wszystkim uczniom z klas trzecich, zarówno tym startującym jak i tym którzy dopingowali swoich kolegów. Jak to w sporcie bywa, ktoś musi być zwycięzcą. Dla mnie wszyscy byli zwycięzcami, włożyli serce w rywalizację miedzy klasami, stworzyli wspaniałe drużyny klasowe, a przede wszystkim świetnie się bawili.
Mam nadzieję, że Turniej o Złotą Pszczołę już nie przerwanie wróci do tradycji naszej szkoły.
M. Maciągowska