SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

W dniu 2 listopada w naszej szkole, odbył się turniej szachowy stanowiący eliminacje do zawodów powiatowych. Zgłosiło się dziewiętnastu uczniów z klas od piątej do ósmej, którzy przez prawie trzy godziny walczyli o wejście do dalszego etapu rozgrywek. Gra odbywała się w dwóch grupach klasy 6 i młodsi i klasy ósme. Ważny był cel czyli awans ale przede wszystkim sama gra i sprawdzenie swoich umiejętności szachowych w rywalizacji ze swoimi kolegami.

Uczniowie którzy przystąpili do turnieju:
Klasy 5 – 6
Florian Marweg, Mikołaj Gocha, Jakub Begar, Konrad Paszek, Kacper Kocowicz, Adam Mendel, Bartosz Szalek, Dariusz Szar, Natalia Ira
Klasy 8
Kamil Kołodnicki, Wojciech Lewald, Mateusz Pustkowski, Marcel Sobczak, Jakub Jakubczyk, Jakub Rudaniecki, Krzysztof Walkowicz, Zuzanna Choińska, Justyna Pychyńska, Szymon Bobko

Do etapu powiatowego awansowali:
Klasy młodsze:
I m Florian Marweg
II m Jakub Begar
III m Bartek Szalek
IV m Natalia Ira

Klasy starsze:
I m Kamil Kołodnicki
II m Jakub Jakubczyk
II m Justyna Pychyńska
III m Zuzanna Choińska
IV m Jakub Rudaniecki

Gratuluję wyniku i powodzenia na dalszym etapie.
M.Maciągowska