SZKOLNY TURNIEJ W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 26 października w naszej szkole, odbył się turniej tenisowy, stanowiący I etap eliminacyjny do zawodów gminnych. Do turnieju zgłosiła się liczna grupa naszych uczniów, którzy startowali w dwóch kategoriach: klasy 6 i młodsze oraz klasy 7 – 8, dziewczęta stanowiły osobną grupę.
Utworzyliśmy 7 grup 4 osobowych i graliśmy każdy z każdym. Do dalszego etapu awansowało po dwóch zawodników, z których w następnej rywalizacji wyłoniła się czwórka finalistów. Sędziami zawodów były pani Ilona Wasik i M. Maciągowska.

Uczestnicy zawodów:
Klasy 6 i młodsi
Bartek Rudaniecki, Bartek Choiński, Adam Placek, Tomek Niedźwiecki, Mateusz Sobczak, Michał Markiewicz, Dawid Barut, Karol Piasta, Dariusz Szar, Michał Dokupil, Bartek Mokrzycki, Karol Pielichowski, Adam Mendel, Wojciech Norkowski, Jakub Begar

Klasy 7 – 8
Jakub Jakubczyk, Jakub Rudaniecki, Łukasz Sobczak, Marcel Sieniecki, Michał Sikorski, Jan Dybka, Kasjan Kwieciński

Grupa dziewcząt:
Natalia Ira, Oliwia Bar, Bianka Zajdel, Zuzanna Choińska

Po kilku godzinnym graniu wyłonili się zwycięscy, którzy będą nas reprezentować na zawodach gminnych.
Grupa starsza
I m Marcel Sieniecki
II m Jan Dybka
III m Kasjan Kwieciński
IV m Jakub Rudaniecki

Grupa młodsza
I m Mateusz Sobczak
II m Bartek Mokrzycki
III m Adam Placek
IV m Jakub Begar

Grupa dziewcząt
I m Natalia Ira
II m Zuzanna Choińska
III m Oliwia Bar
IV m Bianka Zajdel

Gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju.
M. Maciągowska