Piąteczka biega

W dniu 7 października, uczniowie naszej szkoły znowu zmierzyli się w biegach. Na terenie kluczborskiego parku wystartowali w gminnej rywalizacji szkół, w indywidualnych biegach przełajowych. Biegi odbywały się w kategoriach wiekowych klasy 5 -6 i klasy 7 -8, osobno dziewczęta i chłopcy.

Reprezentowali nas:
Klasy 5 – 6
Oliwia Bar, Kamila Bereta, Milena Bielas, Aleksandra Czerewko, Roksana Gasińska, Sandra Kost, Natalia Ira, Aleksandra Miśta, Aleksandra Mirkiewicz

Mikołaj Gocha, Marcin Ira, Kacper Kokot, Franciszek Królikowski, Szymon Kupidło, Wojciech Kurpet, Jakub Lisiak, Szymon Macyna, Adam Ptaszek, Bartosz Rudaniecki, Kacper Salwierz, Mateusz Sobczak, Dariusz Szar

Klasy 7 – 8
Zuzanna Baranowska, Paszek Milena, Maja Rubin
Jan Dybka, Oliwier Jaśniok, Marcel Sieniecki, Michał Sikorski, Łukasz Sobczak

Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie i uczestnicy z innych szkół także dopisali. W ogólnej klasyfikacji pierwsza piątka, z każdego biegu awansowała do powiatu. Nie zabrakło też naszych reprezentantów.

W biegu klas młodszych awansowali:
Mateusz Sobczak I miejsce
Wojciech Kurpet IV m
Milena Bielas III m
Kamila Bereta V m

W biegu klas starszych awansowali:
Milena Paszek I miejsce
Maja Rubin V m
Marcel Sieniecki I m

Gratulacje dla wszystkich uczestników, każdy pokonał dystans kończąc bieg pięknym finiszem. Powodzenia na dalszym etapie uczniom, którzy awansowali.
Zapraszam do pooglądania zdjęć M. Maciągowska