Awans do finału wojewódzkiego!

W dniu 4 października, na terenie kluczborskiego parku, odbyły się zawody sportowe na szczeblu powiatowym, w sztafetowych biegach przełajowych. Do zawodów zgłosiło się klika drużyn, ale najważniejsze, że nie zabrakło reprezentantów z naszej szkoły. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 była reprezentowana przez cztery sztafety w każdej kategorii. Pogoda dopisała, a nasi uczniowie pokazali klasę. W kategorii do klasy 6 obie drużyny wywalczyły dwa I miejsca i awansowały do finałów wojewódzkich. W kategorii klas 7 -8 obie drużyny zajęły III miejsca. Gratulacje dla wszystkich.

Reprezentacja dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci

Kamila Bereta, Aleksandra Czerewko, Roksana Gasińska, Natalia Ira, Sandra Kost,
Martyna Mączka
Michał Dokupil, Mikołaj Gocha, Kacper Kokot, Franciszek Królikowski, Adam Ptaszek, Bartosz Rudaniecki, Mateusz Sobczak