Uczniowie kl. 5c mają talent!

Z okazji Dnia Talentów klasa 5c samodzielnie przygotowała spektakl pt. „Czerwony Kapturek”. Pomysłodawczynią i autorka scenariusza była Wiktoria Juźwiak, a wszyscy uczniowie bardzo zaangażowali się w realizację tego projektu. Przydzielono rolę, wykonano elementy dekoracji, wybrano stroje i rekwizyty. Wiele emocji i uśmiechu wywołał ten spektakl, zarówno wśród młodych aktorów, jak i zaproszonych gości z klasy 5a wraz z paniami: Celiną Targosz i Aleksandrą Protter. Dużym wyzwaniem dla uczniów z Ukrainy: Saszy, Iwana i Marka był udział w tej zabawie, ale spisali się „na medal”.

Klasie 5c tak spodobał się teatr amatorski, że już mają pomysły na następne przedstawienia, ale dla szerszego grona odbiorców.
Konferansjer: Urszula Baron-Gocha