TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY

W dniu 10 czerwca na boisku PSP nr 2 w Kluczborku, odbyły się zawody powiatowe w trójboju lekkoatletycznym. Uczniowie startujący w rozgrywkach mogli się sprawdzić w biegu na 60 metrów, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. W zawodach startowały klasy czwarte i młodsze. Trójbój jest konkurencją zespołową, startuje sześciu zawodników, suma punktów każdego z nich daje wynik końcowy.
Nasi uczniowie spisali się rewelacyjnie, każdy poprawił wynik jaki osiągnął wcześniej na lekcjach i tym samym zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli dwa I miejsca.

Reprezentacja dziewcząt w składzie:
Aleksandra Miśta, Aleksandra Mirkiewicz, Sandra Kost, Kamila Bereta, Oliwia Bar, Kornelia Kawula, Natalia Ira

Reprezentacja chłopców:
Mikołaj Gocha, Jakub Begar, Jakub Adamski, Karol Marciniszyn, Karol Pielichowski, Dawid Barut

Gratulacje i wielkie brawa za wspaniałą postawę, zapraszam do pooglądania zdjęć.
M Maciągowska