Czwórbój lekkoatletyczny

W dniu 19 maja na boisku lekkoatletycznym PSP nr 2 w Kluczborku, odbyły się zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym. Uczniowie z klasy 5 b, którzy reprezentowali naszą szkołę, mogli sprawdzić swoje umiejętności w biegu na 60 metrów, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz w biegu na dłuższym dystansie: dziewczęta na 600 m, chłopcy na 1000 m.
Wszyscy spisali się znakomicie, pokonali wszystkie konkurencje z bardzo dobrymi wynikami, ale z biegu na długim dystansie jestem najbardziej z wszystkich bardzo dumna. Gratuluję wspaniałej postawy.

Reprezentacja dziewcząt w składzie:
Aleksandra Kondracka , Aleksandra Czerewko, Oliwia Janas, Martyna Mączka, Nina Stasiak
Reprezentacja chłopców w składzie:
Adam Ptaszek, Wojtek Kurpet, Kacper Kokot, Oliwier Jaśniok, Michał Wereszczyński, Marcel Dominiak

Wyniki z wszystkich konkurencji, po zsumowaniu dały drużynie dziewcząt i chłopców II miejsca w powiecie, gratulacje.