Ósmoklasiści – ważne informacje!

Uwaga Ósmoklasiści,

Przypominam, że w dniach 16.05.2022 – 20.06.2022 można logować się do szkół ponadpodstawowych poprzez stronę https://opolskie.edu.com.pl/kandydat/app/

Na stronie logowania znajdziecie dużo ciekawych informacji w menu po lewej stronie, np.
– w zakładce Oferta znajdziecie opis szkół i kierunków z całego województwa opolskiego,
– w zakładce Statystyki chętnych można sprawdzić ile osób będzie liczyła klasa na kierunku, który wybraliście oraz ile osób już się tam zgłosiło.

Uprzedzając Wasze pytania pytania i wątpliwości dotyczące rekrutacji przypominam, że w najbliższym tygodniu spotkamy się na zajęciach (prawdopodobnie podczas lekcji wychowawczych) i wtedy pokażę Wam jak zalogować się do systemu rekrutacyjnego, co i jak wypełnić oraz odpowiem na wszystkie pytania.
Zajrzyjcie również poniżej do najnowszego folderu dotyczącego możliwości kształcenia w powiecie kluczborskim w nadchodzącym roku szkolnym. Znajdziecie tam krótko zaprezentowane wszystkie szkoły z naszego powiatu. Foldery te dostaniecie ode mnie również w formie drukowanej.
Jeśli pojawią się jeszcze jakieś pytania zapraszam do kontaktu bezpośredniego w szkole lub poprzez Librus.

Nie zostawiajcie decyzji o wyborze szkoły na ostatnią chwilę!

Łączę pozdrowienia,
Aleksandra Bobrowska