Zapraszamy do udziału w konkursie!

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego do udziału w konkursie filmowo-fotograficznym pn. Dzień Ziemi – sprzątam i dbam o moją najbliższą okolicę.

Przedmiotem konkursu są reportaże filmowe, filmowo-fotograficzne lub fotograficzne z tematem przewodnim Sprzątam i dbam o moją najbliższą okolicę, które zostaną zrealizowane przez uczniów podczas Dnia Ziemi 22 kwietnia 2022 r.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego. Autorem reportażu może być jeden uczeń, kilkoro uczniów bądź cała klasa, dane wpisujemy na formularzu zgłoszeniowym pracy konkursowej.

Każda ze szkół może zgłosić do konkursu maksymalnie 5 prac konkursowych, o trybie ich wyłonienia decyduje dyrektor szkoły

Do 24 czerwca 2022 r. – zgłaszanie prac konkursowych;
Na zwycięzców i laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe: smart watche, power banki, przenośne głośniki oraz gadżety ekologiczne