Piłka koszykowa

Na początku marca w naszej szkole , w ciągu dwóch dni odbyły się zawody powiatowe w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców, w kategorii klas starszych.

W dniu 5 marca gościliśmy reprezentacje chłopców ze szkoły PSP 2 w Kluczborku i PSP z Bogacicy.
Nasi chłopcy rozegrali dwa mecze i z każdego wyszli jako zwycięscy zajmując I miejsce w powiecie.
Reprezentacja szkoły w składzie:
Bartłomiej Grzelak, Dawid Hołówka, Andrzej Jamka, Michał Jóźwin, Jakub Mokrzycki, Konrad Siwicki, Damian Sobierański, op. Janusz Grudziński

W dniu 12 marca dziewczęta, przystąpiły do zmagań z koleżankami ze szkoły PSP z Bogacicy i PSP z Bąkowa. W ogólnym podsumowaniu wywalczyły II miejsce.
Reprezentacja szkoły w składzie:
Kaja Adamska, Oliwia Brodawka, Hanna Chilej, Nikola Kost, Zuzanna Janik, Maja Jurowicz, Daria Woś, Zofia Konstanciuk, Aleksandra Ira, Julia Łuszczyńska, Joanna Mazurczak, Hanna Migulska –Krawczyk, Wiktoria Pajor, Emilia Żukowska,
op. Małgorzata Czaja.

Gratulacje dla obu reprezentacji. M.Maciągowska