Kangur matematyczny

Drodzy uczestnicy konkursu KANGUR,

W czwartek 17. 03. br. odbędzie się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR od godziny 9-tej tj. na drugiej i trzeciej lekcji. Uczestnicy konkursu będą pisać test w Sali 17G i 16G.

Uczestników z klas II i III proszę o zebranie się w holu szkoły na przerwie 8.45-8.55 i zostaniecie przeprowadzeni przez panią A. Smerd do Sali 17G na część gimnazjalną.

Uczestników konkursu z klas IV-VIII proszę o podejście na przerwie po pierwszej lekcji 8.45-8.55 pod Salę 16G.

Konkurs trwa 75 minut. Proszę wziąć ze sobą długopis niebieski albo czarny (lub pióro) i linijki. Uczestnicy konkursu mogą wspomagać się brudnopisem (papierem bez jakichkolwiek napisów i innych znaków) oraz przyrządami geometrycznymi. Niedozwolone jest korzystanie z kalkulatorów i technicznych środków łączności oraz nie wolno używać korektora.

Powodzenia

Szkolny koordynator konkursu Jolanta Klos