Ciasta dla Antosia!

Uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami, jak również nauczyciele, upiekli i dostarczyli różnorodne ciasta, które sprzedawane były w niedzielę 13 lutego br. podczas koncertu charytatywnego  Serce dla Antosia z udziałem Grażyny Łobaszewskiej, grupy Ajagore oraz kluczborskiego zespołu Big Roll Band. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Centrum Kultury w Kluczborku w hali OSiR przy ul. Mickiewicza 10. Całkowity dochód z koncertu oraz sprzedawanych ciast, kawy i herbaty przeznaczony zostanie na leczenie Antosia Dziaczuka z Wołczyna, chorującego na SMA.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim – uczniom, rodzicom i nauczycielom – za zaangażowanie, poświęcony czas i umiejętności na rzecz tego dobroczynnego wydarzenia!