Indywidualne biegi przełajowe na szczeblu gminnym

W dniu 2 października w kluczborskim parku, odbyły się zawody gminne w indywidualnych biegach przełajowych. Pogoda dopisała i wszyscy startujący uczniowie ze szkół gminnych w miłej aurze słonecznej, bezpiecznie ukończyli swoje biegi. Starty obywały się w trzech kategoriach: dzieci rocznik 2011 i młodsi, rocznik 2009 -2010 i młodzież rocznik 2007- 2008, osobno dziewczęta i chłopcy.

Na zawodach nie zabrakło reprezentantów PSP 5 w Kluczborku:

W kategorii Igrzyska Dzieci startowali: Natalia Ira, Aleksandra Miśta, Aleksandra Mirkiewicz, Roksana Gasińska, Hanna Gnosowska, Hanna Mormul, Milena Paszek,
Bartosz Rudaniecki, Adam Placek, Bartosz Mokrzycki, Alex Wojcieszek, Jakub Lisiak, Oliwier Jaśniok, Kacper Kokot, Michał Sikorski.

W kategorii Igrzyska Młodzieży startowali: Hanna Begar, Aleksandra Ira, Szymon Czerewko, Kewin Jeziorny, Maciej Gadziałowski, Dawid Hołówka, Marcel Sobczak, Oleksandr Titarenko, Damian Sobierański, Filip Wenc.

Wszyscy spisali się znakomicie, ale jak to w sporcie bywa, ktoś musi być pierwszy ktoś ostatni i tylko pierwsza piątka uzyskała awans do zawodów powiatowych.
W ogólnej klasyfikacji nasi uczniowie wypadli następująco:

Rocznik 2011 i młodsi
I m Bartosz Rudaniecki
II m Bartosz Mokrzycki
IV m Adam Placek
IV m Natalia Ira

Rocznik 2010 – 2009
II m Milena Paszek
IV m Hanna Mormul
V m Roksana Gasińska
II m Michał Sikorski

Rocznik 2007 – 2008
III m Hanna Begar
II m Oleksandr Titarenko
V m Marcel Sobczak

Gratulacje dla wszystkich uczniów, a tym którzy awansowali dalej, powodzenia w powiecie.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
M Maciągowska.