Projekt edukacyjny „naturalnie bałtyckie” w klasie VI e

Klasa VI e wzięła udział w projekcie E-lerningowym Skarby Bałtyku. Przed rozpoczęciem zajęć uczniowie wypełniali ankietę, w której przeprowadzono badanie wiedzy na temat Bałtyku. Następnie przez 3 tygodnie, na godzinach wychowawczych, dowiedzieli się dlaczego Morze Bałtyckie jest najmłodsze, najsłodsze i najpłytsze na świecie oraz najzimniejsze w Europie. Poznali ryby słodkowodne, dwuśrodowiskowe, morskie oraz ich właściwości odżywcze. Po zakończonych zajęciach klasa wypełniała kolejną ankietę. Wysiłek się opłacił, ponieważ wszyscy uczniowie otrzymali nagrody w postaci pięknych albumów edukacyjnych „Skarby Bałtyku”.
Wszystkim uczniom naszej klasy gratulujemy: Bogusława Golnik, Katarzyna Kaliciak