Szkółka kolarska „STO-BRAWKA” Kluczbork zaprasza!

Informacja dla Wszystkich którzy lubią albo chcą polubić jazdę na rowerze !!

Szkółka kolarska „STO-BRAWKA” Kluczbork zaprasza dzieci i młodzież klas III-VIII na zajęcia treningowe w Naszym Klubie.

Nasza sekcja kolarstwa działa już od 5 lat. Adepci naszej szkółki osiągają bardzo dobre wyniki w rywalizacji na zawodach na szczeblu kraju i województwa.

Jeśli chcesz jeździć na rowerze w celach rekreacyjnych uprawiając turystykę rowerową także znajdzie się dla Ciebie miejsce w Naszej szkółce. Uczymy Was jak bezpiecznie jeździć, jak przygotować technicznie rower oraz różnych technik jazdy kolarstwa górskiego, szosowego i torowego.

Spotykamy się na „leśnej górce” w Parku trenujemy jeżdżąc po okolicznych ścieżkach rowerowych znajdujących się w lesie, nad zalewem, organizujemy wyjazdy na treningi torowe na tor we Wrocławiu.

Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu dla grupy zaawansowanej wtorek i czwartek w godzinach 15.30-17.30 w okresie zimowym 16.30-18.30 w okresie letnim.
Treningi dla najmłodszych uczniów klas III odbywają się w środę godz.16.00-18.00

Informacje i kontakt znajdziecie na stronie Naszego Klubu:  www.facebook.com/stobrawkakluczbork/
lub pod.nr.tel. 791142649