Gratulacje dla Michała!

Wielkopolski Związek Kolarski w dniach 5-6.12.2020 r. na torze w Pruszkowie zorganizował  Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich.  W zawodach uczestniczyło 100 zawodników.
Uczeń naszej szkoły Michał Dokupil z klasy III B zajął 2 miejsce w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie torowym i tym samym uzyskał tytuł Pierwszego Wicemistrza Polski. Konkurencja dotyczyła wyścigu na 250m ze startu lotnego w kategorii chłopców klas IV.

UZYSKANE WYNIKI: 250M ZE STARTU LOTNEGO KLASA IV CHŁOPCÓW

Msc Nr  Kod UCI      Nazwisko i imię        Klub

MISTRZ POLSKI SZKÓŁEK KOLARSKICH
1   11  2010         BUKOWSKI MAKSYMILIAN   SK KOŁOBRZEG

I WICEMISTRZ POLSKI SZKÓŁEK KOLARSKICH
2   2   2010         DOKUPIL MICHAŁ         SK OLESNO

II WICEMISTRZ POLSKI SZKÓŁEK KOLARSKICH
3   31  2010         URYNOWICZ DAWID        SK OGRODNICZKI

Jeśli któreś z dzieci chciałoby rozpocząć swoja przygodę z kolarstwem zapraszamy  na stronę na Facebooku UKS Stobrawa Kluczbork.