Warto zajrzeć!

Drodzy Ósmoklasiści,

Wszystkich Was i tych, którzy zajęcia ze mną już odbyli i tych, którzy na nie jeszcze czekają zachęcam do zaglądania na kanał #ZawodowyStream na youtube. Znajdziecie tam bardzo ciekawe rozmowy z przedstawicielami różnych, czasami bardzo nietypowych zawodów. Już 2 grudnia (środa) o godzinie 18.00 zapraszam na spotkanie o tym, jak pracuje się w sektorze humanitarnym. Gośćmi spotkania będą pracownice Polskiej Akcji Humanitarnej, które połączą się bezpośrednio z misji w Sudanie Południowym. Warto zauważyć, że praca w organizacji pozarządowej to nie musi być wolontariat, ale realna ścieżka kariery.

W wydarzeniu można wziąć udział bezpłatnie wystarczy tylko 2 grudnia o 18.00 wejść w LINK.

Polecam zasubskrybować kanał #ZawodowyStream i na bieżąco brać udział w spotkaniach z przedstawicielami różnych zawodów.
Jednocześnie zapewniam osoby, które licznie zgłaszają się na spotkania indywidualne, że szukam i znajdę dla Was wszystkich czas :).

Aleksandra Bobrowska
szkolny doradca zawodowy