Konkurs różańcowy

Każdego roku w m-cu październiku katecheci organizują w naszej szkole konkurs różańcowy dla chętnych uczniów. W tym roku miał być wykonany eko – różaniec.
Prawie przez 3 tygodnie uczniowie przynosili pięknie wykonane różańce z różnych materiałów. Oczywiście pomoc rodziców była mile widziana. Najwięcej różańców wykonano z żołędzi, ale były także z orzechów, fasoli, kasztanów, rodzynek, szyszek, z kawałków drzewa i innych różnorodnych materiałów. Wpłynęło 76 różańców, co świadczy o dużym zainteresowaniu konkursem oraz o pomysłowości rodziców i ich dzieci.
Różańce mają różną długość i wielkość. Każdy jest piękny i widać duży wkład pracy. Katecheci bardzo dziękują wszystkim uczniom jak i rodzicom, że w obecnym czasie i natłoku obowiązków znalazł się czas  na wykonanie tak pięknych różańców, które wyeksponowano na holu szkolnym.

opr. s. Damaris