🎢✨ 17 czerwca klasy 6a i 6b zamieniły szkolne ławki na świat pełen przygód w Mandorii!
Rollercoastery, adrenalina, mnóstwo śmiechu i wspólnie spędzony czas sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Było głośno, radośnie i zdecydowanie za krótko! 📸🎠
Dziękujemy za kolejną piękną przygodę i wracamy z bagażem fantastycznych wspomnień. 💙
Opiekunowie: Ewa Wośko, Aleksandra Protter, Urszula Baron-Gocha.












