Sukcesy naszych uczniów na Opolskiej Lidze Karate!

13 października 2024r. w Wołczynie odbył się pierwszy etap Opolskiej Ligi Karate. Wzięło w nim udział blisko 170 zawodników, w tym 11 uczniów naszej szkoły. Dla wielu z nich turniej okazał się bardzo udany, gdyż wywalczyli pozycje medalowe:
– Michał Markiewicz (kl.7a)🥇 kata
– Liliana Łobos (kl.6b) 🥈 kumite, 🥉 kata
– Nataniel Jakimowicz (kl.6b) 🥈 kumite
– Martyna Mączka (kl.8b)🥉🥉
– Melisa Chilej (kl.1b)🥉 kata
– Michał Mączka (kl.4c)🥉 kata
– Bruno Jakimowicz (kl.1b)🥉 kata
Ponadto udział brali: Lena Wyskoczil (kl.6b), Nikola Sikorska (kl.2b), Alicja Cempel (kl.3d), Karol Markiewicz (kl.6a), Sebastian Boczek (kl.8a).
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników za ich ciężką pracę i sukcesy! 💪

Zawody w Wołczynie zakończone …lecz karatecy nie zwalniają obrotów – pod koniec listopada kolejny etap Opolskiej Ligi Karate – tym razem w Kluczborku…..
Natomiast kadra Kluczborskiego Klubu Karate (w tym dwoje naszych uczniów) w środę 23.10.2024r. wyrusza do Hiszpanii na Mistrzostwa Świata oraz Puchar Świata Dzieci. Trzymajmy kciuki za Lilę Łobos i Nataniela Jakimowicza.