SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 8 października, na terenie kluczborskiego parku, odbyły się zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych w dwóch kategoriach dzieci i młodzieży.
Nasza szkoła wystawiła trzy sztafety, dwie dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej i chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci.
Pogoda dopisała, a nasza szkolna ekipa spisała się na medal. Chłopcy starsi i młodsi wywalczyli dwa II miejsca, a dziewczęta zajęły I miejsce.

Wszystkim gromkie BRAWA.

Reprezentacja chłopców młodszych:
Karol Czekański, Karol Krzywda, Jakub Grzyb, Jakub Juszczak, Krzysiu Świętek, Tymek Chatkiewicz, Davyd Puskhash

Reprezentacja chłopców starszych:
Michał Dokupil, Jakub Adamski, Mateusz Sobczak, Filip Modrzejewski, Szymon Kupidło, Karol Piasta

Reprezentacja dziewcząt:
Oliwia Bar, Roksana Gasińska, Natalia Ira, Aleksandra Mirkiewicz, Aleksandra Miśta, Emilia Kukuła, Kamila Bereta

Gratulacje.
M. Maciągowska, M. Czaja