Wspominamy… zakończenie roku szkolnego 2023/2024 i pożegnanie klasy 8

W dniu 21 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie klas ósmych w obecności Dyrekcji Szkoły, Nauczycieli, zaproszonych Gości oraz Rodziców.

Pan Dyrektor Marek Tobiasz podsumował lata edukacji naszych absolwentów oraz uczniów klas młodszych, zwracając szczególną uwagę na wszystkie sukcesy. W imieniu Rodziców głos zabrała Pani Jadwiga Mormol ,która podziękowała Nauczycielom za trud i zaangażowanie, a także życzyła uczniom spełnienia marzeń i dostania się do wymarzonych szkół. Słowa podziękowania do Dyrekcji i Nauczycieli skierował również uczeń klasy 8 – Denis Jeziorny.

Podczas uroczystości wręczono nagrody i wyróżnienia dla najlepszych uczennic klasy 8 oraz listy gratulacyjne dla ich rodziców. Następnie uczniowie klas młodszych pod kierunkiem Pani Bożeny Dąbrowskiej zaprezentowali program artystyczny i pożegnali uczniów klasy 8.

Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami, gdzie otrzymali upragnione świadectwa.