Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym

26 maja 2024 r. – Głuchołazy stały się areną Otwartych Mistrzostw Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym. Wśród prawie 200 rywalizujących zawodników, swoje umiejętności zaprezentowali także uczniowie naszej szkoły.

Z klasy VB czwórka naszych talentów stanęła na starcie i każde z nich zasłużenie zdobyło medal! LILIANA ŁOBOS osiągnęła szczyt w swojej kategorii, zdobywając mistrzostwo województwa opolskiego, puchar oraz 🥇złoty medal. LENA WYSKOCZIL wyśmienicie zaprezentowała się zdobywając 🥈srebrny medal, podczas gdy NATANIEL JAKIMOWICZ dwukrotnie stanął na podium, odbierając 🥉🥉dwa brązowe medale. FILIP CZECHOWSKI dołączył do grona medalistów, przywożąc do domu 🥉brąz. Nie można też zapomnieć o MICHALE MĄCZCE z klasy 3C, który wywalczył 🥈srebro. W zawodach uczestniczył również SEBASTIAN BOCZEK z klasy 7A. Opiekę nad naszymi karatekami sprawowała MARTYNA MĄCZKA z klasy 7B, pełniąc rolę coacha, nie mogąc rywalizować z powodu kontuzji.

Niezłomny trud i determinacja przynoszą efekty, które możemy obserwować na podium. Choć rok szkolny zbliża się do końca, a oceny są już prawie wystawione, naszych karateków czeka jeszcze rywalizacja w Pucharze Polski Dzieci w Poznaniu, 15-16 czerwca 2024 r. To będzie dla nich najważniejsze wydarzenie sezonu. Wszyscy trzymamy kciuki za sukces naszych zawodników!