Ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2020/2021

Ważne!

Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe!

Zakupić ubezpieczenie można na dwa sposoby:
1. Wypełnić deklarację (którą będzie można pobrać w szkole) i pozostawić wypełnioną wraz z opłatą.

2. Wejść na stronę: www.nnw24.pl i tam wypełnić deklarację i opłacić składkę – ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA BARDZO PROSIMY WYBRAĆ TEN SPOSÓB ( tak aby ograniczyć kontakt)

PROSIMY O OPŁACENIE SKŁADKI NA UBEZPIECZENIE DO DNIA 15.10.2020 R.

OFERTA – kliknij, żeby przeczytać (plik pdf)
ULOTKA – kliknij, żeby przeczytać (plik pdf)
JAK KUPIĆ – kliknij, żeby przeczytać (plik pdf)

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy, że istotnym elementem polisy NNW dla Dzieci i Młodzieży, którą można kupić za pośrednictwem Supra Brokers S.A., jest to, iż zapewnia ona wsparcie finansowe w razie pobytu Ubezpieczonego w szpitalu z powodu COVID-19. Mamy przekonanie, że w obecnej sytuacji może to okazać się bardzo istotne dla Osób szukających odpowiedniego ubezpieczenia dla Dziecka.

Polisę ubezpieczeniową można zawrzeć tylko do 31 października 2020 r. W jej ramach Ubezpieczony jest objęty ochroną ubezpieczeniową od 1 września 2020 r. do 31 sierpnia 2021 r.

Co również ważne, polisę można zawrzeć w bardzo bezpieczny sposób, za pośrednictwem strony internetowej nnw24.pl, ograniczając w ten sposób osobisty kontakt.

Dlatego prosimy o dystrybucję tej wiadomości wśród Rodziców Dzieci z Państwa placówki. W załączniku przedstawiliśmy instrukcję,
w jaki sposób można kupić polisę na stronie nnw24.pl.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji pod numerami telefonów:
71 777 04 11, 501 359 303, 58 766 75 05, 17 777 62 57.

W tym trudnym dla wszystkich czasie życzymy Państwu dużo zdrowia i wytrwałości.

Pozdrawiamy,
Zespół Supra Brokers S.A.