Zbiórka dla Małgosi

We wrześniu br. Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło wśród uczniów i pracowników szkoły zbiórkę pieniędzy pod hasłem Nie bądźmy obojętni – wesprzyjmy Małgosię. Zebrane w jej trakcie fundusze przeznaczone zostaną na leczenie i rehabilitację Małgosi Ucińskiej – wnuczki jednej z naszych nauczycielek, która  w tym roku przyszła na świat z ciężką wadą serca, brakiem kilku kręgów kręgosłupa, całej kości krzyżowej oraz kilkoma innymi wadami wrodzonymi. Z tego powodu wymaga ona zarówno operacji, jak i stałego dostępu do rehabilitacji i konsultacji lekarzy specjalistów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej zbiórki pokazując, że mają wielkie serca i  nie są obojętni na cierpienia małej dziewczynki oraz jej rodziny!