Wycieczka rowerowa klasy 5c

Najpierw spotkanie przy fontannie w parku. Szok! Niedowierzanie, że aż tulu uczniów i rodziców z kl.Vc przyjęło zaproszenie Rady Rodziców z tej klasy i zdecydowali się spędzić piękne piątkowe popołudnie i wieczór razem.

Później przejażdżka rowerami aż nad kluczborski zalew. Na placu zabaw uczniowie grali  w piłkę, kometki, .skakali, biegali, krzyczeli, szaleli…. Najzabawniejsze były wyścigi w workach, które sędziowały mamy. Rozpalono także grilla i usmażono kiełbaski. Apetyty wszystkim dopisywały!

….Nie obyło się bez problemów. Jednej z uczennic zepsuł się rower, ale tatusiowe stanęli na wysokości zadania. Zorganizowano narzędzia i pojazd naprawiono.

Wszyscy świetnie się bawili i ci duzi, i ci mali. Takie wspólne spędzenie wolnego czasu to doskonała okazja, aby pobyć ze sobą, lepiej się poznać, pośmiać. Rodzice i uczniowie byli naprawdę zadowoleni. Komary trochę pogryzły, ale co tam  kąśliwe owady, gdy świetnie się bawiono. Szkoda, że nie wszyscy uczniowie z k.VC mogli wziąć udziału  tym wydarzeniu.

Około godziny 21:00 droga powrotna. Trzydziestu uczestników wycieczki w doskonałych humorach bezpiecznie dojechało do domów. Wspomnienia pozostaną na długo i …może w przyszłym roku powtórka?!