UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SZKOŁY PRZEZ KLASY ÓSME

W dniu 17.06.2019r. odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia nauki uczniów klas ósmych. Rozpoczęła się powitaniem zaproszonych gości-Burmistrza Miasta Kluczborka, przedstawiciela Rady Rodziców,dyrekcję szkoły, nauczycieli, rodziców, pracowników administracji. Następnie uczniowie zatańczyli poloneza, nastąpił również moment przekazania pocztu sztandarowego uczniom klas siódmych.W trakcie akademii klasy ósme żegnały się ze swoimi opiekunami, dziękowały też za ten czas dyrekcji i nauczycielom. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy ukończyli szkołę podstawową z wyróżnieniem,a ich rodzice otrzymali serdeczne gratulacje. Zostały wręczone statuetki dla Najlepszego Ucznia w szkole i za osiągnięcia sportowe.Uczniowie nagrodzeni też zostali za 100% frekwencję w roku szkolnym oraz uzyskanie 100% punktów podczas egzaminów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.Dużo wzruszeń dostarczyły podziękowania dla rodziców za pracę na rzecz szkoły.W części artystycznej uczniowie wystąpili w zabawnym musikalu w rytmie piosenek z zespołu Abba.Na koniec uroczystości klasy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia z wychowawcami i bawili się na dyskotece przygotowanej przez rodziców.