Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2017/2018

VICE PREMIER: Łoś Kacper, kl. 7c

SEKRETARZ: Król Kewin, kl. 6b

POZOSTALI CZŁONKOWIE:

MINISTERSTWO DS. DEKORACJI: Chuchrowski Alan – 4a, Woś Daria – 4a, Krawiec Maja – 4b, Kostorz Anna – 5a, Mykita Dominik – 5a, Durka Kordian – 5c, Zarucka Maja – 6a.

MINISTERSTWO DS. MARKETINGU: Radlok Natalia – 4b, Pukajło Nikola – 4b, Czechowski Łukasz – 4c, Kulig Nikodem – 5b, Wojcieszak Amelia – 5b, Adamski Aleksander – 7b, Lewandowski Marcin – 7b.

MINISTERSTWO DS. UNII EUROPEJSKIEJ: Walczak Agnieszka – 4a, Łabędzka Julia – 5a, Pawłowicz Kamil – 5c, Alaszewicz Kalina – 6b, Potoniec Wiktoria – 6c, Pośpiech Wiktoria – 6c, Kościelny Patryk – 7a.

MINISTERSTWO OCHRONY ŚRODOWISKA I PORZĄDKU: Czerewko Szymon – 4d, Pilarczyk Dominika – 4d, Kucharska Eliza – 5d, Saulicz Weronika – 5b, Wąsiak Marcel – 6a, Januszkiewicz Natalia – 7b, Biczysko Konrad – 7c.

MINISTERSTWO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI: Adamska Kaja – 4c, Marweg Olivier – 4c, Paszek Miłosz – 4d, Nitoń Dominika – 6c, Kościelny Patryk – 7a, Dąbrowska Hanna – 7c,

MINISTERSTWO SPORTU I ROZRYWKI: Szewczyk Wiktoria – 5d, Strzelczyk Zuzanna – 5d, Moś Bartosz – 6a, Kocowicz Aleksander – 6c, Kalus Oliwia – 7a, Muszyńska Marta – 7a.

POCZET SZTANDAROWY: Julia Chrzan– 7 a, Jakub Pośpiech– 7 a, Julia Walendziak– 7 a.