Nauczyciele

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:

mgr Kielar Jolanta

mgr Dreksler Alina

mgr Głuch Marzena

mgr Janicka Beata

mgr Kot Beata

mgr Krupicka Magdalena

mgr  Markiewicz Weronika

mgr Michałkiewicz Jolanta

mgr Pajor Małgorzata

mgr Protter Aleksandra

mgr Reszko Katarzyna

mgr Rodak- Łukaszyńska Marzena

mgr Smerd Anna

mgr Szczepańska Jolanta

mgr Urbaniak Beata

mgr Wietrzyk Zofia

mgr  Żywica Aneta

J POLSKI:

mgr Baron – Gocha Urszula

mgr Czekańska Alina

mgr Dąbrowska Bożena

mgr Kłonowska Barbara

mgr Kupińska Anna

mgr Lachowska Alicja

mgr Rybak Zdzisława

mgr Żehaluk Niedźwiecka Wioleta

 

J ANGIELSKI:

mgr Bobrowska Aleksandra

mgr Gulka Anna

mgr Kik Iwona

mgr Kędzia Lech Anna

mgr Musiał- Krupicka Magdalena

mgr Pietrzykowska Patrycja

mgr Sobecka Drozda Mariola

mgr Staszczyk Anna

mgr Tworkowska Anna

J NIEMIECKI:

mgr Lorek Klaudia

mgr Michniewicz Jerzy

mgr Paluch Katarzyna

mgr Wośko Ewa

MATEMATYKA:

mgr Aleksiejczuk Renata

mgr Dziaczuk Zofia

mgr Hiczkiewicz Agata

mgr Klos Jolanta

mgr Pietruszyńska Ewa

mgr Sierakowska Joanna

mgr Targosz Celina

FIZYKA:

mgr Czaplicka Urszula

mgr Pietruszyńska Ewa

CHEMIA:

mgr Zbadyński Wojciech

mgr Krysik Lucyna

HISTORIA i SPOŁECZEŃSTWO

mgr Kalitan Bożena

mgr Golnik Bogusława

mgr Zbadyńska Joanna

PRZYRODA:

mgr Biernarczyk Adela

mgr Aleksiejczuk Renata

mgr Krysik Lucyna

mgr Radłowska Anna

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE-
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

mgr Hiczkiewicz Krzysztof

ZAJĘCIA TECHNICZNE I KOMPUTEROWE:

mgr Lewandowska Beata

mgr Lewandowski Michał

mgr Mielczarek Maciej

mgr Paluch Bogdan

mgr Tobiasz Marek

PLASTYKA:

mgr Czumałowska Halina

mgr Hadzik Barbara

mgr Chojak Krzysztof

MUZYKA:

mgr Oszczypko Marlena                         

WYCHOWANIE FIZYCZNE:

mgr Wasik Iliana

mgr Czaja  Małgorzata

mgr Frąsiak Czumałowska Halina

mgr Buła Anna

mgr Kwiatkowski Sławomir

mgr Kiliński Krzysztof

mgr Grudziński Janusz

mgr Gulewicz Maciej

mgr Maciągowska Magorzata

mgr Matkowski Piotr

mgr Przybył Jarosław

mgr Respondek Barbara

RELIGIA / ETYKA:

mgr Galik Dorota

mgr Szajda Urszula

mgr Witek Justyna

mgr Kozioł Joanna

s. Pasiut Ewa

ŚWIETLICA:

mgr Godniak Maria

mgr Hadzik Barbara

mgr Sylwia Perniok

mgr Mysiura Magdalena

mgr Żurek Mariola

BIBLIOTEKA: 

mgr Minkus Renata 

mgr Kwiatkowska Małgorzata

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY:

mgr Głuch Marzena

mgr Marciniak Alicja

mgr Sylwia Perniok

mgr Reszko Katarzyna

mgr Smerd Anna

mgr Urbaniak Beata

mgr Muzyka Krystyna

 LOGOPEDA :

mgr Aleksandra Lignarska - neurologopeda kliniczny z wczesną interwencją logopedyczną

mgr Małgorzata Pajor

mgr Katarzyna Reszka

mgr Jolanta Szczepańska - - neurologopeda

drukuj
powrót